<< Powrót do poprzedniej strony.
 Klucze TensorNazwa: Klucze Tensor

Symbol: Klucze Tensor
Producent: Atlas Copco
Cena: Do negocjacji.
 

  
Dane techniczne:

Tensor DL - stosowany jest do złącz o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa. Zoptymalizowane do montażu małych wkrętów, DL to najlepszy wybór w segmencie niskiego momentu.

 

Tensor SL - stosowany do małych wkrętów o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa. Jest to oferta ergonomii kompaktowego wkrętaka połączona ze śledzeniem prac i możliwością sprawdzenia błędów.

 

Tensor DS - stosowany do złączy, których jakość jest kluczowa i które nie wymagają możliwości zapisywania wartości momentu. DS oferuje znaczny wzrost jakości i wydajności w porównaniu do konwencjonalnych narzędzi.

 

Tensor S - jest to sprawdzona seria przeznaczona do złącz o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa, gdzie wymagane jest śledzenie i rejestracja momentu obrotowego oraz konieczne jest zastosowanie funkcji sprawdzania pomyłek.

 

Tensor ST - druga generacja narzędzi Tensor została stworzona w celu obniżenia ich masy oraz zwiększenia wydajności. Tensor ST jest wyposażony w wewnętrzne gniazdo magistrali przeznaczone do inteligentnych modułów dodatkowych, takich jak skaner kodów kreskowych oraz przełącznik wyboru momentu obrotowego.

 

Tensor STR - złącza o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa, możliwość konfiguracji funkcji. Najnowsza generacja narzędzi , definiująca nowy standard ergonomii oraz wydajności.

Opis:

Gama elektrycznych narzędzi montażowych modeli Tensor spełnia wszystkie wymagania stacji i linii montażowych w przypadku zastosowań o najwyższych wymaganiach dotyczących bezpieczeństwai jakości. Firma Atlas Copco szczyci się fizlozofią szczególnego nacisku na komfort pracy operatora oraz ciągłą poprawę cech ergonomii każdej nowej linii narzędzi Tensor. Seria Tensor jest także jedną z najbardziej zaawansowanych linii narzędzi na rynku, zważyszy na stosunek mocy do masy oraz ze względu na przekazywanie wyniku operacji operatorowi za pośrednictwem diod LED oraz sygnałów dźwiękowych.

 
Strony, Sklepy Internetowe FAT-COM biuro@fat-com.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone ©2009
Kompresorservice| 91-845 Łódź, ul. Franciszkańska 131b | (+48)42-636-66-26 (+48)42-637-04-87