<< Powrót do poprzedniej strony.
klucze kątowe pneumatyczneNazwa: Klucze kątowe pneumatyczne

Symbol: klucze kątowe pneumatyczne
Producent: Atlas Copco
Cena: Do negocjacji.
 

  
Dane techniczne:
Opis:

Kombinacja nie do pobicia - mocy, szybkości i precyzji to główne cechy rodziny kluczy obrotowych Atlas Copco. Te cechy sprawiają, że klucze Atlas Copco to wyjątkowy wybór:
- Moc – wysoka moc wyjściowa w odniesieniu do ciężaru i rozmiarów to kluczowe elementy decydujące o wydajności, tzn. połączonych wyników pracy operatora i narzędzia. 
- Prędkość- klucze obrotowe Atlas Copco mają prędkość dostosowaną do każdej wartości znamionowej momentu obrotowego.
- Precyzja – stale wysoka precyzja, kwestia równowagi pomiędzy szybkością a reakcją sprzęgła decyduje o powtarzalności niezależnego momentu obrotowego, która realizowana jest dla określonego złącza i zastosowania.
- Ergonomia – Niski ciężar, izolowany, termiczny uchwyt oraz niski poziom hałasu i wibracji to czynniki pomagające zmniejszyć zmęczenie operatora. Zwiększa to indywidualną wydajność i
przyczynia się do wyższej niż kiedykolwiek wcześniej wydajności w fabryce.
- Łatwość obsługi – Prostota w wyborze i instalacji pozwala na jednorazowe ustawienie momentu i takim właśnie momentem będzie dysponować narzędzie przy każdym użyciu.
Łatwo wybrać odpowiednie narzędzie.
- żadne złącze nie jest skomplikowane dla klucza obrotowego. Aby ustawić moment obrotowy –należy wyregulować go na wymagany poziom, niezależnie od własności złącza. Szeroki zakres kluczy obrotowych składa się z trzech głównych kategorii:
-Klucze kątowe
- Klucze proste
- Klucze z uchwytem pistoletowym
Te wersje są również dostępne w modelach na zamówienie. Dostępne modele z monitorowanym momentem,ze stopą oczkową, Hold and Drive, z nakładką zintegrowaną itd.

 
Strony, Sklepy Internetowe FAT-COM biuro@fat-com.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone ©2009
Kompresorservice| 91-845 Łódź, ul. Franciszkańska 131b | (+48)42-636-66-26 (+48)42-637-04-87