<< Powrót do poprzedniej strony.
wkrętarki pneumatyczneNazwa: Wkrętarki pneumatyczne

Symbol: wkrętarki pneumatyczne
Producent: Atlas Copco
Cena: Do negocjacji.
 

  
Dane techniczne:
Opis:

Wszystkie wkrętaki Atlas Copco są opracowane z myślą o ergonomii. Nasza filozofia jest prosta: każde zadanie powinno być wykonywane z minimum wysiłku i zmęczenia operatora. Zmniejszając obciążenia fizyczne i poziom hałasu, sprawiamy że operator jest mniej zmęczony, co zwiększa wydajność.
Głowne korzyści to:
- Stała precyzja momentu.
- Optymalny uchwyt i szybkie sprzęgło
minimalizują siłę reakcji.
- Ergonomiczny kształt uchwytu zmniejsza
wysiłek operatora.
- Niższy poziom hałasu zmniejsza
zmęczenie.
Bez smarowania
Klucze obrotowe Atlas Copco nie wymagają
smarowania, co daje następujące korzyści:
- Brak zanieczyszczeń w zużytym
powietrzu przyczynia się do stworzenia
lepszego środowiska pracy.
- Brak zanieczyszczenia olejem
kluczowych elementow.
- Brak smarowania przewodów
pneumatycznych ogranicza koszty
instalacji i zmniejsza potrzeby ich
inspekcji oraz konserwacji.
 Pełen zakres
Pneumatyczne klucze obrotowe noszą nazwy LUM, TWIST, LUF i LUD dla modeli z uchwytem pistoletowym i prostym oraz LTV i TWIST VR dla modeli kątowych. Aby ułatwić ich odszukanie, prezentujemy tu również akumulatorowe klucze obrotowe ETB i BTV. Modele LUM i.LTV mają szybkie i precyzyjne sprzęgło odcinające zapewniające równomierne działanie i dokładne dokręcanie. To idealne narzędzia dla złączy wymagających dużej precyzji momentu.
 Klucze obrotowe TWIST/LUF HR są wyposażone w sprzęgło poślizgowe, stosujące siłę impulsową w momencie osiągnięcia poziomu momentu. Te produkty są odpowiednie dla miękkich złączy lub gdy poziom momentu może tymczasowo wzrastać podczas fazy naprowadzania, na przykład w przypadku użycia wkrętów do blachy, drewna lub samogwintujących. LUD/LUF HRD to klucze obrotowe bezsprzęgłowe utykające w chwili osiągnięcia końcowego momentu. Moment regulowany jest poprzez dostosowywanie ciśnienia atmosferycznego. LUD i LUF HRD są stosowane głównie do wkrętów samowwiercających i do drewna.
 ELIZA to nazwa rodziny produktów elektrycznych wkrętaków niskiego napięcia. Są one dostępne w czterech podstawowych modelach obejmujących zapotrzebowania związane ze złączami w zakresie od 0,05 do 3,5 Nm.
 ESD – Wyładowanie
Wszystkie proste i kątowe klucze obrotowe LTV009 posiadają certyfikat
 ESD (ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi).
 Modele pistoletowe 12 i 22 mogą być zatwierdzone do ESD dzięki opcjonalnemu uchwytowi pistoletowemu.
 Pamiętaj, aby w instalacji korzystać z węża zasilającego przewodzącego prąd. Raportowanie, wersje RE z sygnałem pneumatycznym. Klucze obrotowe LUM są również dostępne w wersjach RE pozwalających na kontrolę pracy. Układ to, że zapewniają one sygnał powietrzny, który można podłączyć do sterownika w celu liczenia ilości dokręceń i wykrywania przedwczesnych wyłączeń
i ponownych uderzeń. Jeden port z tyłu narzędzia gwarantuje maksymalną trwałość i ergonomię.
 ETB/BTP/BTV - wkrętaki akumulatorowe łączą precyzyjną i przyjazną operatorowi pracę naszego słynnego projektu z mechanicznym sprzęgłem wyłączającym z najnowszą technologią narzędzi akumulatorowych. Zapewniają pracę bez potrzeby korzystania z przewodu z przemysłową precyzją i okresem użytkowania. Asortyment obejmuje wkrętaki z chwytem pistoletowym i z głowicą kątową.
 Modele narzędzi HRF to idealny przykład tego, jak Atlas Copco skupia się na ergonomii i jakości miejsca pracy operatora, aby zmniejszyć obciążenie operatora.
HRF – Oznacza, że narzędzie jest zasilane powietrzem z góry (25 HRF), lub że narzędzie ma wiele wlotów powietrza (12 HRF), a wlot u góry jest jedną z opcji. Te konfiguracje z uchwytem pistoletowym optymalizują wygodę operatora i wydajność w zastosowaniach, kiedy
najlepiej dostarczać powietrze z góry linii montażowej, lub kiedy miejsce pracy wymaga innej pracy lub innej konfiguracji zasilania powietrzem.

 
Strony, Sklepy Internetowe FAT-COM biuro@fat-com.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone ©2009
Kompresorservice| 91-845 Łódź, ul. Franciszkańska 131b | (+48)42-636-66-26 (+48)42-637-04-87